O nás

Prečo nakupovať u Nás 

Dlhoročné skúsenosti a široká  ponuka produktov v našom  e-shope Párty Raj zahŕňa viac ako 8000 produkty svetových značiek v počte niekoľkých miliónov kusov skladom, čo umožňuje garanciu rýchleho dodania. Tovar expedujeme už v deň obdržania objednávky maximálne v další pracovný deň. 

Ako to začalo 

Naša firma vznikla v r. 1992 ako veľkoobchod s balónmi. Ponúkame Vám najväčší výber latexových i fóliových balónov v najnižších cenách. V našej ponuke nájdete balóny svetových výrobcov zn. Qualatex, Anagram, Grabo, Flexmetal, Sempertex, Ballonia i s možnosťou vlastného dizajnu. Z nás viete získať až 20% zľavu.
Hélium 
Naša firma patrí dlhodobo k najväčším predajcom hélia určeného na plnenie balónov. Hélium v najnižších cenách u nás nájdete v jednorázových fľašiach na 30 alebo 50 balónov a taktiež máme v ponuke vratné obaly v 5-tich veľkostiach od 1,6 m3 - 13,2 m3. 
Reklamná potlač latexových balónov
V r. 1996 sme našu ponuku rozšírili o reklamnú potlač balónov. S našimi balónmi s reklamnou potlačou sa môžete stretnúť napr. v Mc Donalde, KFC, DM Drogerie, 101 Drogéria a tisíce ďalších spokojných zákazníkov/firiem. Reklamnú potlač latexových balónov realizujeme až v 9 sólo farbách alebo i v CMYKu.
Fóliové balóny s vlastnou fotkou
Od roku 2015 Vám prinášame i možnosť výroby fóliových balónov s vlastnou fotografiou s jedinečným dizajnom podľa Vášho zadania už od 3 ks na Vašu párty, Rozlúčku so slobodou, Svadbu, výročie ....
Párty sortiment
Párty sortiment sme do našej ponuky pridali v roku 2016 a v našom e-shope nájdete širokú ponuku výrobkov pre všetky typy príležitostí pre Vás i Vašich najbližších.
Karnevalové kostýmy a doplnky
v r. 2020 sme do našej ponuky pridali karnevalové kostýmy a doplnky na oslavy pre malých i veľkých, toto je v našom e-shope ako novinka pre tento rok a postupne budeme ponuku rozširovať o ďalšie kostýmy a produkty na karnevaly.

Dekorácie na torty a suroviny 

V roku 2021 sme pre Vás pridali do našej ponuky jedle tortové dekorácie - Jedlé obrázky , cukrové postavičky , a rôzne ozdoby na torty. Jedlý obrázok vyrobíme podľa vašej predlohy s fotkou oslávenca, menom, vekom . V našom e-shope sme pre Vás pripravili i širokú ponuku Nejedlých tortových dekorácii - Zápich do torty i s menom či vekom oslávenca . Tiež u nás najdete rozprávkové postavičky s ktorými si dozdobíte vašu tortu.   


.